" İnsan ve çevre sağlığını gözeten yetiştiricilik anlayışıyla, özlenen lezzet ve aromadaki sağlıklı meyveleri tüketiciye sunuyoruz. "

Biz Kimiz

Cherry&Apple İda Bahçe Organik Yaşam markasıdır. Cherry&Apple’ın hikayesi 2005 yılında ilk fidanların İda Bahçe Organik Yaşam Çiftliği topraklarına dikilmesiyle başladı. Bu tarihten itibaren bölgedeki plantasyonlarını genişleterek büyümeye devam eden Cherry&Apple, bugün Kazdağı Bölgesi’nde, Çanakkale İli’nin sanayiden uzak ilçesi Bayramiç’de 700 dekar alanda meyve yetiştiriciliği yapmaktadır.

 

Tam bodur ve yarı bodur meyvecilikte profesyonelleşen organizasyonumuz, Kazdağı’nın eşsiz doğasında yetişen meyvelerle Cherry&Apple markası altında doğal ve katkı maddesi içermeyen elma ve kirazlar üretiyoruz.
İnsan ve çevre sağlığını gözeten yetiştiricilik anlayışıyla, özlenen lezzet ve aromadaki sağlıklı meyveleri tüketiciye sunar.

Elma ve kiraz, Kazdağı’nın doğal florasında yetişen iki değerli meyvedir. Cherry&Apple markası Kazdağı’nın elma ve kirazını tüketiciye en taze, sağlıklı ve hijyen koşullarda ulaştırır. Cherry &Apple, besin ve şifa değeri yüksek, sağlıklı meyvelerle tüketiciye doğal bir rota çizer.
Neden Kazdağı’ndayız

" Kazdağı’nın verimli toprakları yeraltı kaynak suları ile beslenir. Tarıma elverişli toprakları ve zengin florası ile Kazdağı kiraz&elma yetiştiriciliği için oldukça elverişlidir. Kazdağı’nın kuzey yamaçları insan ve doğa dostu tarım için gerekli olan bol oksijen, sanayi tarafından kirletilmemiş toprak ve su kaynaklarına sahiptir.
Kazdağı’nda yetişen meyveler aroma, tat ve kokusuyla öne çıkar. "