gdf saA320

ÜrünlerimizELMA FUJi KİKU

Kabuk rengi yakut kırmızı renktedir. Meyvesi orta iri, çizgili ve suludur. Meyve eti sarı renkli ve gevrektir. Az ekşi, tatlı ve geççi çeşittir. Uzun süreli soğuk depolamaya uygundur. Ürün kalitesi yüksek ve aroması mükemmeldir.

ÖZELLİKLERİ

Tatlı, sert meyve eti ve bol sulu. Depolamaya dayanıklı. Sezon: Ekim- Kasım- Aralık-Ocak –Şubat- Mart-Nisan-Mayıs-Haziran
ELMA GRANNY SMITH

Ağacı güçlü yapılı ve düzenli verimliliğe sahiptir. Meyveleri orta-iri büyüklükte, küresel şekillidir, kalite ve tipi bakımından benzersizdir. Yeşil, yağlı ve hafif ondüle bir kabuğa sahiptir. Ekşimtrak tatta, sulu ve aromatiktir.

ÖZELLİKLERİ

Ekşimtrak, sert meyve eti ve bol sulu. Depolamaya dayanıklı. Sezon: Ekim- Kasım- Aralık-Ocak –Şubat- Mart-Nisan-Mayıs-Haziran – Temmuz
ELMA GOLDEN DELICIOUS

Meyvesi iri, sulu, hafif mayhoş ve sarı renklidir. Eylül ayının ikinci haftasında hasat edilir. Meyveleri soğuk hava depolarında mart ayının sonuna kadar saklanabilir. Dikkatli meyve seyreltmesi yapılırsa her yıl düzenli ve bol mahsul verir.

ÖZELLİKLERİ

Ekşimtrak, sert meyve eti ve bol sulu. Depolamaya dayanıklı. Sezon: Ekim- Kasım- Aralık-Ocak –Şubat- Mart-Nisan-Mayıs-Haziran – Temmuz
ELMA PINK LADY

Meyvesi orta irilikte, bol sulu, mayhoş-tatlı ve yoğun aromalıdır. Meyve rengi yeşil sarı zemin üzerine pembe renklidir. Soğuk hava deposunda yaklaşık olarak 7–8 ay depolanabilir. Yılın en geç hasat edilen çeşididir. Kasım ayının ilk haftası hasat edilir. Kokulu ve çok lezzetli bir çeşittir.

ÖZELLİKLERİ

Kendine özgü koku, lezzet ve yoğun aroma. Sezon: Ekim- Kasım- Aralık-Ocak –Şubat- Mart-Nisan-Mayıs-Haziran – Temmuz
NAPOLYON KİRAZ

Meyveleri orta – iri büyüklüktedir. Koyu parlak kırmızı renktedir. Meyve eti sert ve gevrektir. Uzun saplıdır. Tatlı ve yoğun aromalıdır. Depoda 1-2 ay muhafaza edilmeye uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Yoğun aroma, sert meyve eti ve uzun sap. Sezon: Haziran, Temmuz, Ağustos
STARKS GOLD KİRAZ (BEYAZ KİRAZ)

Meyveleri orta büyüklükte ve sarı-pembe renktedir. Lezzetli, sulu ve oldukça tatlıdır. Kısa süreli depolamaya uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Tatlı, sulu ve lezzetlidir.
Sezon: Haziran, Temmuz


ÜRETİM SÜRECİ